دهم آذر ماه سال ۱۳۷۹ ه ش در شبی که باران آسمان شهر تهران را می شست و سه روز از ماه مبارک رمضان می گذشت به دنیا آمدم.

زادگاهم محله کن از شهر تهران است.

پدرم دورانی را به معماری و امور ساختمانی می پرداخت و به همین علت و عوامل دیگر از محل تولدم هجرت کرده و در سن ۲ یا ۳ سالگی به شهر سرآسیاب از توابع شهرستان ملارد استان تهران آمدم.


بعد از مدتی سکونت در این محل به روستای همین شهرستان (روستای زیبای قپچاق) نقل مکان کرده و آن را بعنوان سکونتگاه خود برگزیدیم در این هنگام ۷ سال از سنم می گذشت.

بنابر ترس دوران کودکی و جدیتم در تصمیم ها زمانی که باید به کلاس اول می رفتم و مدرسه را آغاز می کردم از این کار سرباز زدم و مدت ۲ سال از تحصیل بازماندم.


سال ۸۹ با انگیزه بسیار در سن ۹ سالگی با ورود به کلاس اول ابتدایی تحصیلات را شروع کردم و بی وقفه برای رسیدن به مقصدم کوشیدم.


سال ۱۳۹۲ بود که وهابیت خبیث دست به تخریب قبر صحابه امیرالمؤمنین(ع) زده و خشم بسیاری از مسلمانان و شیعیان جهان را برانگیخت.

در این سال بود که اولین سخنرانی خویش را در پایه چهارم ابتدایی علیه این اقدام بی شرمانه برگزار کردم و برای تمامی پایه های تحصیلی مدرسه به تشریح مقامات این صحابه جلیل القدر پرداختم.

پس از آن سخنرانهاای

اکنون که ۱۸ سال دارم و تحصیلات دوره متوسطه اول را با کسب معدل عالی به تازگی پشت سر گذاشته ام و از مهرماه سال ۹۷ وارد تحصیلات دوره دوم متوسطه یا حوزه علمیه خواهم شد هرآنچه خداوند اراده کند!

والحمدلله علی کل حال